Extrémně stahovací

Korzet Zombie Girl

7. listopadu 2012 v 12:52 | Hannah
Extrémně stahovací underbust zhotovený v růžových tónech.
Základ korzetu tvoří starorůžový dupion s chladným podtónem. Taktéž lemování korzetu je zhotoveno ze stejného materiálu. Korzet zdobí růžová zahraniční krajka v horní části a mašličkové nášivky, které jsou umístěny v zadní části korzetu. Zajímavým ozdobným prvkem jsou stříbrné korzetové háky, které jsou zdobeny Swarovského krystaly. K hákům ladí stříbrné průchodky, kterými je provlečeno růžové saténové šněrovadlo. Pod šněrováním je destička tužená tenkými kosticemi.
Střihově je korzet v přední části do V, prodloužen na boky s podprsenkovou špičkou. To mu dodává sexy nádech. V tunýlcích byste našli spirálovou i plátovou ocel. Kostice jsou v přední části korzetu zdvojené. Všita je i pasová stuha, která brání vytahání látky.

materiál: hedvábný dupion, korzetové plátno
cena: 3500kč

Více fotek po rozkliknutí článku.

Korzet Ritz

19. října 2012 v 16:12 | Hannah
Extrémně stahovací underbust (se stažením 15cm) ušitý z fialového saténu, zdobený černým vyšívaným. Tento korzet je už 5. kouskem pro mou nejmilejší stálou zákaznici :)
Celý korzet je laděn do fialovo-černé kombinace. Kromě černého vyšívaného pásku jsou také tunýlky na kostice prošívané stejnou barvou. Do prostoru, který vznikl v přední části korzetu vyšitím pásku, si zákaznice ještě umístí ozdobnou kamej. Lemování korzetu je fialové, doplňuje ho ale výrazná černá provlékací krajka s černou stuhou. Ta je v horní i dolní části korzetu pevně všitá, nahoře je navíc možné ji ve středu korzetu zavázat na mašličku. Taktéž průchodky a šněrovadlo z pevné bavlněné šňůry, jsou v černé barvě.
Korzet je tužen kosticemi ze spirálové i plátové oceli a všitou pasovou stuhou. Také ozdobně vyšitý pásek má malou funkci zpevnění látky v pase proti vytahání.

materiál: fialový dyšes satén, černé korzetové plátno
cena: 3100Kč

Více fotek po rozkliknutí článku.

Korzet Metztli

12. září 2012 v 12:25 | Hannah
Extrémně stahovací underbust korzet z rudého saténu, který je už z výroby pokrytý černou krajkovinou (ta je k látce pevně přichycena).
Zajímavé je tvarování krajů korzetu. Jedná se o prodloužení na boky s tvarováním do špiček. Špičky jsou také na horní okraji korzetu, jedna přední a jedna malá u zadního šněrování. Korzet je zdoben výraznou zahraniční krajkou, která lemuje jeho horní okraj. Špičky krajky nejsou ke korzetu přišité, zákaznice je ještě bude zdobit černými slzičkami. Černé háky jsou doplněny řadou průchodek. Toto šněrování není funkční, slouží jako ozdobné, při provlečení stuha zakryje háky. Ozdobou je také černé lemování korzetu.
Korzet je tužen spirálovými a ocelovými kosticemi a zpevněn všitou stuhou v pase. Ve vnitřní části jsou našita poutka pro podvazky. Ke korzetu patří také odnímatelná destička.
S korzetem není dodáváno šněrovadlo ani stuhy, všechno má zákaznice vlastní.

materiál: rudý satén s krajkou, korzetové plátno
cena: 2700Kč

Více fotek po rozkliknutí článku.

Korzet Ellis

20. srpna 2012 v 15:18 | Hannah
Extrémně stahovací (pro stažení 15cm) a extrémně tužený smaragdový underbust.
Korzet je z nádherného duchesse saténu (hedvábí kombinované s bavlnou) v pravé smaragdové barvě, kterou však foťák odmítal správně zachytit. Zelená barva je ve zdobení kombinovaná s černými prvky. Kromě výrazné krajky s netradičním umístěním jsou na bocích korzetu černé tunýlky, které doplňuje nejen černé lemování. V oblasti šněrování je vložen pruh tuženého černého saténu. Má nejen dekorativní, ale také praktické využití. Zpevňuje látku pod průchodkami a brání prodření duchesse saténu od šněrovadla. Černé je také prošívání tunýlků. Luxusní vzhled korzetu podtrhují černé funkční výšivky u kostic v přední části. A samozřejmě jako černá tečka sladěné průchodky.
Po technické stránce je korzet velmi pevně řešený, obsahuje další zpevněnou výztužnou vrstvu a všitou stuhu v pase. Kostice jsou převážně z plátové oceli šířky dvou šířek, v přední oblasti zdvojené. Jako doplňující jsou zde i kostice ze spirálové oceli. Šněrovadlo je pevné bavlněné, průchodky jsou umístěné blíže k sobě. Nezbytnou součástí je destička tužená plastovými kosticemi.

materiál: polohedvábný duchesse satén, korzetové plátno, vnitřní výztužná vrstva
cena: 3700Kč

Více fotek po rozkliknutí článku.

Korzet Tari

17. července 2012 v 16:31 | Hannah
Celočerný extrémně stahovací underbust s výraznou zahraniční krajkou.
Základ korzetu tvoří černý dyšes satén, doplněný zajímavou černou krajkou při obou okrajích korzetu. Horní okraj korzetu je vyvýšen do mírného obloučku, spodní okraj střižen do výraznější zaoblené špičky.
Háky i průchodky jsou sladěny ve stříbrné barvě. V tunýlcích se nachází spirálové kostice. Korzet je na přání bez destičky.
Ke korzetu patří i sada 4 odnímatelných podvazků.

materiál: černý dyšes satén, korzetové plátno

cena: 2700Kč

Více fotek po rozkliknutí článku.

Korzet Seffie

25. dubna 2012 v 12:40 | Hannah
Velmi luxusní extrémně stahovací midbust. Základní látkou je bordo dyšes satén, lemování korzetu je černé, při horním okraji s černou krajkou. Výrazným prvkem na korzetu je krajkové srdíčko v jeho přední části.
Háky i průchodky jsou v černé barvě. Korzet je na přání bez destičky.
Vzhledem k velkému stažení (15cm), je v korzetu vložena další výztužná vrstva. Samozřejmě nechybí ani všitá stuha v pase a silné bavlněné šněrovadlo. Pružnost a zároveň trvanlivost zajišťují korzetu 11mm široké spirálové kostice. Průchodky jsou umístěny blíže k sobě, než u většiny korzetů, v oblasti pasu jsou ještě blíže, aby se rovnoměrně rozložil tah a zatížení průchodek se zmenšilo. Tento systém také umožňuje lepší stažení v pase.

materiál: bordo dyšes satén, černý kutil
výztuž: zažehlovací plátno, silný vlizelín, spirálové kostice, zpevnění pod průchodkami, stuha v pase, vnitřní výztužný kutil

cena: 3000Kč
Více fotek po rozkliknutí článku. Omlouvám se za polštářové fotky, korzet se mi na nich nepodařilo správně nafotit, snad dodá zákaznice vlastní :)

Korzet Myskha

27. března 2012 v 12:32 | Hannah
Extrémně stahovací underbust šitý z luxusního šedého hedvábného dupionu.
Korzet zdobí velké černé knoflíky ve středové části korzetu, kolem kterých jsou umístěny dvě řady černých stuh, černé prošívání a průchodky k nim tak krásně ladí. Korzet je doplněn sadou 6 odnímatelných podvazků a zpevněn všitou stuhou v pase.
Dupion je vyztužen silnějším zažehlovacím plátnem, které používám pro extrémní korzety. Horní část má podprsenkové tvarování se zvýšením na zádech, spodní je tvarována mírným obloučkem. V tunýlcích jsou plastové kostice šířky 10 a 7mm. V předním díle jedna kostice ze spirálové oceli šířky 11mm. Ke korzetu také patří destička. Šněrovadlo je silné bavlněné.

materiál: šedý hedvábný dupion, černý kutil, saténové stuhy
výztuž: silné zažehlovací plátno, silný vlizelín, spirálová ocel, plastové kostice, zpevnění pod průchodkami

cena: 2600Kč

Více fotek po rozkliknutí článku.

Korzet Lilien

12. března 2012 v 9:41 | Hannah
Extrémně stahovací underbust z černého saténu s výrazným zdobením modrou krajkou na předním díle, ke které ladí také kontrastní modré prošívání.
Krajka se na slunci nádherně leskne.
V tunýlcích jsou spirálové kostice, pod šněrováním destička a samozřejmě prodloužení pod háky, které jsou, stejně jako průchodky, sladěny do černa.

materiál: černý dyšes satén, černý kutil, tmavě modrá krajka
výztuž: zažehlovací plátno, silný vlizelín, spirálová ocel, zpevnění pod průchodkami

cena: 2400Kč

Více fotek po rozkliknutí článku.

Korzet Michaela

25. srpna 2011 v 15:12 | Hannah
Extrémně stahovací underbust, určený jako spodní prádlo.
Barva se může zdát bílá, ve skutečnosti se ale jedná o velmi světle krémovou látku, pracovně ji nazývám slonová kost.
Korzet je zdoben krémovou krajkou v horní části.
Horní okraj je zdvižený ve střední části (tzv. podprsenkový). Spodní výrazná špička přechází do prodloužení přes boky.
Korzet je vyztužený kosticemi z plátové oceli, v bocích jsou kvůli lepšímu přizpůsobení křivkám kostice spirálové. Vytažení pasu brání všitá stuha.
V přední části korzetu je přišitý háček, který při zašněrování drží šňůrky pod oblastí pasu a ty se tak nerýsují pod oblečením (pro rýpaly - nejedná se o můj nápad, ale zákaznice si háček vyžádala).

materiál: svatební satén, len
výztuž: plátová ocel, spirálová ocel, zažehlovací plátno, vlizelín, stuha v pase

cena: 2240Kč

Více fotek po rozkliknutí článku.

Korzet Dita

12. srpna 2011 v 14:13 | Hannah
Zajímavý taftový underbust - extrémně stahovací.
Korzet je zdobený mačkanou krajkou v oblasti přišití šikmého proužku a mašličkou ve středu korzetu.
Vzhledem k velkému stažení je korzet vyztužený spirálovými kosticemi a vytažení pasu brání všitá stuha. Jako podšívka je také zvolen velmi pevný len.
Průchodky jsou černé, ladící k celému korzetu.

materiál: taft, len
výztuha: zažehlovací plátno, vlizelín, spirálové kostice, stuha v oblasti pasu

cena: 1300Kč

Více fotek po rozkliknutí článku.
 
 

Reklama