Midbust

Korzet Scarlett

21. července 2012 v 14:28 | Hannah
Roztomilý pin-up midbust korzet z puntíkové látky s množstvím mašliček.
Jako svrchní látka korzetu byl použit červený satén s malými černými puntíky, které doplňuje široká červená mašle přišitá v horní části korzetu, která je určená k zavázání za krkem. Aby nebylo mašlí málo, na bocích korzetu jsou navíc umístěny 2 malinké červené mašličky.
Střihově se jedná o midbust, v dolní části tvarovaný do mírného obloučku, v horní do lehkého srdíčka. Háky i průchodky jsou ve stříbrné barvě, kostice jsou spirálové šířky 7mm. Ke korzetu patří i odnímatelná destička tužená kosticemi. Protože bude korzet nošen i samostatně, patří k němu také spodní bambusová košilka.

materiál: puntíkový satén, korzetové plátno

cena: 2500Kč

Více fotek po rozkliknutí článku. Přidány i fotky na zákaznici :)

Korzet B. B.

5. července 2012 v 19:09 | Hannah
Midbust z černého brokátu určený jako spodní prádlo.
V tunýlcích jsou spirálové kostice šířky 7mm, v přední části korzetu jedna 11mm široká spirálová kostice. Průchodky jsou v černé barvě. Ke korzetu patří sada 6 odnímatelných podvazků. Protože bude korzet nošen jako spodní, je pod něj ušita i speciální košilka z bambusového úplet, která chrání korzet před ušpiněním a kůži před odřením.
Nechybí ani nezbytná také odnímatelná destička, která je celá vyztužená tenkými kosticemi.

materiál: hedvábný brokát, korzetové plátno, spirálové kostice

cena: 2960Kč

Více fotek po rozkliknutí článku, omlouvám se za fotky, korzet se mi nepodařilo správně vycpat, je doplněna i prozivozní fotografie na zákaznici.

 
 

Reklama