Novinky

Novinky

24. listopadu 2009 v 0:48 | Hannah
Momentálně mi většinu času zabírá zdobení kostýmu na břišní, takže nemám čas šít. Pokud si ovšem chcete něco objednat napište, na nějakém rozumném termínu se určitě domluvíme :)
Veškeré objednávky učiněné do týdne se pokusím do Vánoc udělat (obojky vyrábím o víkendu i přes pracovní vytížení, takže jsem schopná je po nejbližším víkendu od objednání dodat).
V průběhu tohoto týdne budu mít už i overlock, pro vás to znamená profesionální začištění věškerých švů a netřepící se látka :)
Doplněno 28. 11. 2009 - Overlock už přišel :) a začala jsem pracovat na nové verzi korzetu, doufám že bude zase o něco lepší. Budu ho dělat jenom ve volných chvílích takže to bude asi práce na dýl než jeden víkend, ale časem se ho taky dočkáte :)

makám :)

16. listopadu 2009 v 13:28 | Hannah
Tak abyste si nemysleli že se flákám :) přidávám pár fotek aktuální činnosti.. kostým na břišní už je chvilku ušitý, jenom zbývá nazdobit :) takže ve volných chvílích přišívám flitry a zatím to teda vypadá takhle.. (fotky po rozkliknutí článku)
21. 11. 2009: Doplněno o novější fotky!
5. 12. 2009: Sukně je konečně celá dozdobená flitry, teď ještě zbývá nažehlit kamínky.
Pozn. : Barva na fotkách vypadá růžově, fotila jsem mobilem a pod lampičkou, ve skutečnosti je sytě červená! Realitě se nejvíc blíží předposlední fotografie.

Objednávky

14. října 2009 v 17:02 | Hannah
Takže, zatím jsem stihla udělat pouze sukni s absolutních zbytků, taková likvidace :) jestli bude čas zase nafotím, ale v tomto poblázněném počasí se to moc nedá.. a v plánu jsou:
- zimní kabát (pro sestru)
- kostým na břišní (pro kámošku)
plus výhledově:
- plesové šaty
- sametová sukně

Aktuální dění

10. září 2009 v 21:31 | Hannah
Logicky nemám po skončení prázdnin už tolik času na šití, takže novinek nebude tolik. Možná koncem měsíce se něco objeví, případně spíš až kolem vánoc, pokud nepřijde nějaká objednávka :)
A vyhodnocení ankety s dotazem na zimní psí oblečky?Dopadla hodně nerozhodně, zatím to vypadá, že zájem spíš není, ale anketa stále běží takže se ještě uvidí, jak se to časem změní nebo ne.

News

18. srpna 2009 v 0:38 | Hannah
Takže jak to vypadá v mé "dílně" ?
Zatím jsem stvořila:
  • country kostým pro sestru
  • bordó korzet ze zbytků taftu
A chystám:
  • zástěru pro sestru (do keramiky :)
  • společenské sukně
  • společenské šaty (návrh už mám)
Fotky budou snad brzo :)

A jako další věc budu možná dělat zimní obleček pro mého psa (nic módního, čistě z praktických důvodů) a "zimní" zateplený obojek. Podle toho jak se povedou bych zvažovala výrobu na zakázku, proto vkládám anketu (zobrazí se po rozkliknutí článku) jestli by o takové zboží byl zájem :) Samozřejmě by bylo veškeré zboží na míru vašemu pejskovi.
U oblečků by se jednalo o voduodpudivou šusťákovinu podšitou fleecem, případně ještě vyteplené vatelínem. Jak už jsem řekla, nebyla by to módní záležitost, ale oblečky vhodné např. pro starší psy, plemena špatně snášející chladno apod. Ovšem dozdobení obojků a oblečků by bylo samozřejmě možné, všechno by záleželo na domluvě.
Celkově zvažuju i výrobu klasických obojků a vodítek, takže se uvidí jak to vyjde.

Jediné co zatím brzí další výrobu je fakt, že se mi pokazila žehlička, ovšem nová je už objednaná takže hned jak dorazí pustím se do práce.

Co dělám?

15. července 2009 v 23:29 | Hannah
Za prázdniny jsem zatím stihla stvořit tříčtvrteční kapsáče a sáčko, až bude čas nafotím :) a chystá se country kostým ;)
Jinak dál v plánu jsou ještě sametové rukavičky k sáčku a "metalová sukně" tak uvidím jak to vyjde..
 
 

Reklama