O HannahB

O mně

9. listopadu 2009 v 20:15 | Hannah
Už od roku 2008 se věnuju šití oděvů. Šít jsem se naučila sama a stále se snažím objevovat nové techniky a zlepšovat se. Oděvní školu jsem nikdy nestudovala, tudíž nejsou všechny práce podložené školním učením, ale vlastní snahou naučit se nové věci. Každá vaše objednávka mě tak posunuje dál a dál... Svůj první korzet jsem ušila v roce 2009. Tenkrát ještě nebyl ani zdaleka tak dokonalý jak bych si přála, ale zvědavost a touha zlepšit se v této oblasti mě hnala dál :) Korzetům se tedy snažím naplno věnovat od roku 2011. Za tu dobu jsem ušla dlouhou cestu a troufám si říct, že v současné době jsou mé korzety pevné, trvanlivé, pohodlné a ohleduplné ke zdraví jejich nositelek.

A proč název HannahB? Jednoduše se jedná o anglickou podobu mého jména a první písmeno příjmení :)

V roce 2011 jsem úspěšně odmaturovala na gymnáziu a nastoupila ke studiu Masarykovy univerzity. Zastihnete mě tedy především v Brně, kde se pro vás budu snažit shánět stále nové zajímavé materiály.

Tyto stránky slouží hlavně jako prezentace mých prací, veškeré vystavené věci nejsou prodejné (pokud u nich není napsáno jinak), slouží jako ukázky co všechno jsem už realizovala.
Pokud byste měli zájem něco ušít, případně navrhnout, kontaktujte mě, určitě se domluvíme.

HannahB

Etikety

6. listopadu 2009 v 21:03 | Hannah
Mé výrobky poznáte lehce, je v nich všita tato etiketa:
logo
 
 

Reklama